8 POMYSŁÓW OTRZYMALI OKOŁO OLEJ KOKOSOWY

Olej kokosowy ma wiele zalet, ale to nie leczy wszystkie choroby. Oczywiście, to doskonale odżywiają skórę, nawilżają ją włosów. To również sprawia, że zęby bielsze i opóźniać progresję choroby Alzheimera. Z drugiej strony, nie spala tłuszcz i zmniejsza ryzyko chorób sercowo-naczyniowych. Dajemy ci aktualizacja na 8 pomysły uzyskane o oleju kokosowym!

Twoje koleżanki sprzedali czy olej kokosowy jako panaceum na wszystkie swoje problemy. Ale uważaj, musisz wiedzieć, jak go używać. Na twoje włosy, zęby i skóra, nie martw się. Z drugiej strony, to nie jest lek nie leczy choroby.

Olej kokosowy sprawia, że można schudnąć

Szczerze mówiąc, to my z przyjemnością! Niestety, rzeczywistość jest zupełnie inna. Ta otrzymała pomysł Olej kokosowy sprawia, że można schudnąćjest częścią badania, twierdząc, że extra virgin olej kokosowy spala tłuszcz i, w konsekwencji, zmniejsza obwód talii . Naukowcy, które doprowadziły go nawet wyjaśnić, że jest to idealne miejsce dla osób, które chcą schudnąć, bo ich cukrzyca lub problemy w serce. Żadnych wymiernych rezultatów może udowodnić prawdziwość tego badania. Z drugiej strony, zaleca się, aby długi trybu.

“Czasami zastępując oliwa z oliwek, trochę oleju kokosowego w sałatce przynosi uczucie pełnej sytości”.

Oleju kokosowego pozwala zmienić metabolizm

Metabolizm-to zestaw reakcji chemicznych, które zachodzą w twoim ciele. Nigdy nie jest stabilny, ona tarczycy, która zwiększa lub zmniejsza swoją moc. Im wyższy Twój metabolizm, tym więcej energii spalamy.

Olej kokosowy składa się głównie z nasyconych kwasów tłuszczowych. Nie zawiera on ani białka ani węglowodanów, ani minerałów i prawie żadnych witamin. Dlatego, zużywając to nie będzie wpływać na metabolizm. W przeciwieństwie do tego, olej kokosowy zawiera niezwykłe ilości kwasów tłuszczowych (BMT). Idą prosto w wątrobę i są metabolizowane do produkcji energii.

Olej kokosowy jest antybakteryjne

W rzeczywistości, połowa z kwasów tłuszczowych tworzących olej kokosowy odnoszą się do kwasu laurowego rodziną. Zmniejszają ryzyko niektórych chorób przewlekłych. Ale pod żadnym pozorem, aby chronić całe ciało. Ponadto, aby uzyskać efekt, trzeba by połknąć dużą ilość. Ponieważ ropa to głównie tłuszcz, Masz większe szanse, aby przytyć !

Olej kokosowy korzystne dla serca

To prawidłowo. Naprawdę, łyżkę oleju kokosowego zawiera już ponad połowa nasycone kwasy tłuszczowe zalecany w dawce. Dlatego należy go stosować w bardzo małych ilościach. W dużych Olej kokosowy korzystne dla sercadawkach, twój poziom cholesterolu może wzrosnąć. I to nie jest dobre dla serca. Do codziennego użytku, najlepiej zdecydować się na oliwę z oliwek .

Oleju kokosowego sprawia, że jest mądrzejszy

Jak można sobie wyobrazić, to nie jest prawda! Z drugiej strony, bardzo obiecujące badania wykazały, że olej kokosowy może zmniejszyć progresję choroby Alzheimera .

“Tak samo, jak oliwa z oliwek, by zmniejszyć ryzyko demencji i choroby neurodegeneracyjne.

Cukrzyca @olej kokosowy leczy”

Za każdym razem, gdy cukrzyk człowiek zużywa białko razem z węglowodanami, pochłania wolniej glukozy. To pozwala mu uniknąć glikemiczny szczytu. Jak olej kokosowy składa się głównie z tłuszczu, gdy pacjent sprawdzić poziom glukozy, okazuje się poniżej. Olej kokosowy nie jest leczona cukrzyca, to tylko dodaje tłuszczów nasyconych.

Olej kokosowy zawiera dobry cholesterol

Cholesterol-jest to hormon, który znaleziono tylko u zwierząt i człowieka. Dlatego nie może być częścią oleju kokosowego .

Olej kokosowy ma bardzo wysoką temperaturę dymu

Olej kokosowy ma bardzo wysoką temperaturę dymuPunkt dymu-to temperatura, od którego olejami lub tłuszczami wydziela dymu. Po osiągnięciu tego punktu, zaczynają się rozkładać i stają się zniekształcone. Punkt dymu z oleju kokosowego wynosi 177 °, co znacznie poniżej oliwą z oliwek (242 °). Ważne jest, aby wiedzieć, aby korzystać z najmniej toksycznych, olej roślinny. Ponownie, należy rzecz oliwy z oliwek.

Bez względu na to poprawkę , nie należy zapominać, że korzyści z oleju kokosowego pozostaje jeszcze wiele!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *